وبسایت و اپلیکیشن رویداد

در جهان امروز که برگزاری رویداد به عنوان یک صنعت پیشرفت چشم‌گیری داشته، ضرورت استفاده از تکنولوژی و ارائه خدمات بهتر به شرکت‌ کنندگان رویداد بیش از پیش مورد توجه قرار کرفته است.
تصور کنید در یک رویداد شرکت کرده‌اید و به دنبال آشنایی با افراد حاضر در سالن هستید، و نمی‌خواهید فرصت‌ طلایی شبکه‌سازی این رویداد را از دست بدهید؛ یا خود برگزارکننده هستید و به دنبال ساده ترین روش برای اطلاع رسانی جزئیات رویداد به شرکت‌کنندگان حاضر در رویداد می‌گردید.
در این موارد وب سایت رویداد اولین و بهترین راه ارتباط شما با شرکت کنندگان است.
همچنین نیاز به داشتن اپلیکیشن های موبایلی که به صورت آنلاین اطلاعات رویداد را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهند بیش از پیش احساس می شود تا به وسیله آن بتوان ارتباطی موثر بین برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان و همچنین ارتباط بین شرکت‌کنندگان با یک‌دیگر و شبکه‌سازی را تسهیل کرد.

نکته کلیدی در برگزاری هر رویداد،  سهولت در دسترسی به اطلاعات، ثبت نام آسان و دریافت اطلاعات دقیق در زمان مناسب می باشد که می توان از آن به عنوان مهمترین عامل جذب مخاطب نام برد.

در این راستا گروه آریاراد با طراحی وبسایت و اپلیکشین حرفه ای که داری ماژول های مورد نیاز برای یک رویداد می باشد به برگزاری هرچه بهتر رویدادها کمک خواهد کرد

در تصاویر زیر نمونه هایی از وبسایت ها و اپلیکشن های طراحی شده در رویداد های برگزار شده را مشاهده می فرمایید. با کلیک بر روی هر تصویر به وبسایت مربوطه منتقل خواهید شد.

TOP